HÍREK

Fradi–MOL Fehérvár rangadó a tévében

Fradi–MOL Fehérvár rangadó a tévében
Lencsés Zoltán
2020. 02. 14., p – 17:43

sport a tv-ben 4
Friss ikon
Off

Törzs

9.50 – STV 2, EUROSPORT 1: Alpesisí-vk, női óriás-műlesiklás, Kranjska Gora, 1. futam
10.00 – ORANGE SPORT: Svéd rali
10.55 – EUROSPORT 1: Síugró-vk
11.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Huahini női tenisztorna, elődöntő
11.35 – EUROSPORT 2: Szánkó-vb
12.00 – DIGISPORT 2 (magyar): Szentpétervári női tenisztorna
12.45 – STV 2, EUROSPORT 1: Alpesisí-vk, női óriás-műlesiklás
13.00 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 2 (magyar): Hannover– Hamburg Bundesliga II-es focimeccs
13.00 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPÍLER 2: Mallorca–Alavés spanyol bajnoki focimeccs
13.00 – DIGISPORT 2 (szlovák): Fürth–Bielefeld Bundesliga II-es focimeccs
13.30 – PREMIER SPORT, DIGISPORT 1 (magyar): Southampton–Burnley angol bajnoki focimeccs
14.00 – EUROSPORT 1: Sífutó-vk, Östersund, női 10 km
14.40 – STV 2, EUROSPORT 1, ČT SPORT: Sílövő-vb, férfi 10 km
14.45 – ORANGE SPORT: Ml. Boleslav–Plzeň cseh bajnoki hokimeccs
15.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Lecce–SPAL foci Serie A-meccs
15.00 – SPORT 1 (magyar): Kielce–Porto férfikézilabda BL-meccs
15.00 – M4 SPORT: DVSC–Vác női bajnoki kézilabdameccs
15.00 – DIGISPORT 3 (szlovák), EUROSPORT 2: Rotterdami férfitenisztorna, elődöntő
15.15 – SPORT 1 (cseh): Rögle–Frölunda svéd bajnoki hokimeccs 
15.30 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPORT 2 (magyar): Leipzig–Bremen foci Bundesliga-meccs
16.00 – DIGISPORT 2 (szlovák), SPÍLER 2: Barcelona–Getafe spanyol bajnoki focimeccs
16.00 – PREMIER SPORT: Middlesbrough–Luton angol II. ligás focimeccs
16.05 – EUROSPORT 1: Sífutó-vk, Östersund, férfi 15 km
17.00 – M4 SPORT: Diósgyőr–Paks NB I-es focimeccs
17.00 – SPORT 1 (magyar): Montpellier–Breszt férfikézilabda BL-meccs
17.30 – NOVA SPORT 2, DIGISPORT 2 (magyar): Amiens–PSG francia bajnoki focimeccs
17.30 – SPORT 2 (cseh): Elverum–Flensburg férfikézilabda BL-meccs
18.00 – DIGISPORT 2 (szlovák), DIGISPORT 1 (magyar): Bologna–Genoa foci Serie A-meccs
18.00 – SPORT 1 (cseh): Malmö–Djurgarden svéd bajnoki hokimeccs
18.30 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPORT 2 (magyar): Düsseldorf–Mönchengladbach foci Bundesliga-meccs
18.30 – PREMIER SPORT, SPÍLER 1: Norwich–Liverpool angol bajnoki focimeccs
18.30 – SPÍLER 2: Villarreal–Levante spanyol bajnoki focimeccs
18.30 – ČT SPORT: Férfikosárlabda Cseh Kupa-döntő
18.35 és 22.55 – EUROSPORT 1: Formula–E, Mexikóváros
19.00 – SPORT 1 (magyar), SPORT 2 (cseh): Benfica–Braga portugál bajnoki focimeccs
19.00 – ARENA SPORT 2: Basel–Thun svájci bajnoki focimeccs
19.05 – NOVA SPORT 1: Boston–Detroit hoki NHL-meccs
19.30 – M4 SPORT: FTC–MOL Fehérvár NB I-es focimeccs
19.45 – ARENA SPORT 1: Den Haag–Eindhoven holland bajnoki focimeccs
19.45 – ORANGE SPORT: Svájci bajnoki hokimeccs
20.00 – NOVA SPORT 2, DIGISPORT 2 (magyar): Bordeaux– Dijon francia bajnoki focimeccs
20.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Toulouse–Nice francia bajnoki focimeccs
20.30 – ČT SPORT: Gyorskorcsolya-vb, Salt Lake City, női 5000 m
20.45 – DIGISPORT 1 (szlovák, magyar): Atalanta–AS Roma foci Serie A-meccs
21.00 – DIGISPORT 2 (szlovák), SPÍLER 2: Granada–Valladolid spanyol bajnoki focimeccs
21.30 – SPORT 1 (cseh, magyar): Rio Ave–Sporting portugál bajnoki focimeccs
21.30 – EUROSPORT 2: Buenos Aires-i férfitenisztorna, elődöntő
22.00 – SPORT 2 (cseh, magyar): New York-i férfitenisztorna, elődöntő
22.20 – ČT SPORT: Gyorskorcsolya-vb, Salt Lake City, női 1000 m
2.00 (vasárnap) – NOVA SPORT 1, SPORT 1 (magyar): Kosárlabda, NBA, All Star-hétvége, Chicago
2.00 (vasárnap) – NOVA SPORT 2, SPORT 2 (magyar): Corey Anderson–Jan Blachowicz UFC-meccs

Bevezető

Szombaton a Barcelona és a Liverpool bajnokiját is megnézhetjük a tévében.

Rovatoldalon kiemelt
Nem kiemelt

Komment kikapcsolva
Bekapcsolva

Bevezető mint galéria
Ki

Szerző
ÚJ SZÓ-ÖSSZEÁLLÍTÁS

%d blogger ezt szereti: