Tragédiával végződő közlekedési baleset történt a D2-es autópályán.
Egy teherautó tegnap este nagy sebességgel a középső szalagkorlátnak ütközött. A kamion 55 éves sofőrje olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
A helyszínre kivezényelték a gyorsmentő szolgálatot és mentőhelikoptert is hívtak, ám az erőfeszítések ellenére a férfin már nem tudtak segíteni.
A közlekedési baleset körülményeit és okait jelenleg is vizsgálják.
(rendőrség)

