Search by category:
Egyéb kategória

Arsenal–Tottenham focimeccs a tévében

Szombaton a komáromi röplabdázók és az érsekújvári kézilabdázók is képernyőre kerülnek.

7.35, 8.30, 9.25 – NOVA SPORT 1: Moto3, Moto2, MotoGP, Thaiföldi Nagydíj, időmérő edzések

8.00 – M4 SPORT: Női kosárlabda-vb-döntő

12.00 – M4 SPORT, SPORT 1 (cseh):  Forma–1, Szingapúri Nagydíj, 3. szabadedzés

12.00 és 17.00 – RTVS ŠPORT: Tallinni női tenisztorna, elődöntő

13.00 – NOVA SPORT 3: Fürth–Sandhausen Bundesliga 2-es foci-meccs

13.30 – CANAL+: Arsenal–Tottenham angol bajnoki focimeccs

13.30 – PREMIER SPORT 1: Hearts–Rangers skót bajnoki focimeccs

13.30 – EUROSPORT 1: Horvát kerékpáros-körverseny, 5. szakasz

14.00 – ČT SPORT: Brazília–Kína női röplabda-vb-meccs

14.00 – EUROSPORT 2: Snooker, British Open

14.30 – M4 SPORT+: Kisvárda–Újpest NB I-es focimeccs

15.00 – JOJ ŠPORT: Humenné–Trebišov II. ligás focimeccs

15.00 – NOVA SPORT 2: St. Étienne–Grenoble francia bajnoki focimeccs

15.00 – NOVA SPORT 4: Napoli–Torino foci Serie A-meccs

15.00 – M4 SPORT, SPORT 1 (cseh): F1, Szingapúri Nagydíj, időmérő

15.15 – SPORT 2 (cseh): HV71–Oskarshamn svéd bajnoki hokimeccs

15.30 – PREMIER SPORT 1: Frankfurt–Union Berlin foci Bundesliga-meccs

15.30 – NOVA SPORT 3: Köln–Dortmund foci Bundesliga-meccs

16.00 – CANAL+: Liverpool–Brighton angol bajnoki focimeccs

16.15 – ČT SPORT: Zubří–Brno cseh bajnoki férfi-kéziabdameccs

16.30 – ARENA SPORT 1: Cambuur–PSV holland bajnoki focimeccs

17.00 – M4 SPORT: DVSC–Honvéd NB I-es focimeccs

17.00 – ARENA SPORT 2: Salzburg–LASK osztrák bajnoki focimeccs

17.00 – NOVA SPORT 2: Strasbourg–Rennes francia bajnoki focimeccs

17.30 – NOVA SPORT 3: Inter–AS Roma foci Serie A-meccs

17.30 – JOJ ŠPORT: Lech Poznan–Legia Warszawa lengyel bajnoki focimeccs

18.00 – ČT SPORT: Kolumbia–Csehország női röplabda-vb-meccs

18.30 – NOVA SPORT 4: Sevilla–Atlético spanyol bajnoki focimeccs

18.30 – CANAL+: West Ham–Wolverhampton angol bajnoki foci-meccs

18.30 – PREMIER SPORT 1: Bremen–Mönchengladbach foci Bundesliga-meccs

18.30 – RTVS ŠPORT: Nové Zámky–Košice bajnoki férfi-kézilabdameccs

18.30 – NOVA SPORT 1: Flensburg–Magdeburg német bajnoki férfi-kézilabdameccs

19.00 – SPORT 1 (cseh): Demirspor–Galatasaray török bajnoki focimeccs

19.05 – NOVA SPORT 2: New England–Atlanta foci MLS-meccs

19.30 – M4 SPORT: Vasas–ZTE NB I-es focimeccs

19.30 – JOJ ŠPORT: Komárno–Prešov bajnoki férfiröplabdameccs

19.30 – M4 SPORT+: Szeged–FTC bajnoki férfi-kézilabdameccs

19.45 – SPORT 2 (cseh): Ambri Piotta–Rapperswil svájci bajnoki hokimeccs

20.00 – ARENA SPORT 1: Ajax–GA Eagles holland bajnoki focimeccs

20.00 – EUROSPORT 1: Snooker

20.45 – NOVA SPORT 4: Empoli–AC Milan foci Serie A-meccs

20.45 – ARENA SPORT 2: FC Bruges–Mechelen belga bajnoki focimeccs

21.00 – NOVA SPORT 2: PSG–Nice francia bajnoki focimeccs

21.00 – NOVA SPORT 3: Mallorca–Barcelona spanyol bajnoki focimeccs

21.45 – NOVA SPORT 1: Colorado–Dallas foci MLS-meccs

1.00 (vasárnap) – PREMIER SPORT 1: Küzdősport, UFC

1.00 (vasárnap) – NOVA SPORT 2: Küzdősport, Bellator

Read More

Post Comment

Generated by Feedzy