Search by category:
Egyéb kategória

Gyilkos mérget kevert barátnői kávéjába és teájába egy szlovák nyugdíjas

Megmérgezte barátait egy nyugdíjas, hogy ne kelljen visszadnia a tőlük kölcsönkért pénzt.

A 70 éves elkövetőnek október 25-én kellett volna meghallgatnia a bazini Speciális Büntetőbíróság ítélethirdetését, az ülésen viszont nem jelent meg, mivel szívproblémák miatt kórházba került.

A bíróság háromrendbeli gyilkossági kísérletben találta bűnösnek a nyugíjast, amelyek miatt 25 év letöltendő szabadságvesztéssel sújtották.

Az asszony atropint kevert barátnői kávéjába és teájába, akiknek összesen 120 ezer euróval tartozott. A nők végül kritikus állapotban kerültek kórházba a mérgezés miatt, életüket csak a gyors és szakavatott orvosi beavatkozásnak köszönhetően tudták megmenteni.

(joj)

Read More

Post Comment