Heger: Káčer az egyik legjobb diplomatánk, továbbra is élvezi a bizalmamat
2023. 02. 10., p – 10:49
Eduard Heger (OĽaNO) kiállt a külügyminiszter mellett.
Bár a megbízott kormányfő elismerte, Rastislav Káčer Magyarországgal kapcsolatos kijelentései és nyilatkozatai ellentmondásosak, egyúttal kiemelte, továbbra is élvezi a bizalmát.
A miniszter úr az egyik legtapasztaltabb diplomatánk, posztját az Oroszország által Ukrajna ellen indított brutális háború nehéz időszakában vette át
– írta a közösségi oldalán Heger.
A miniszterelnök hozzátette, szoros és őszinte kapcsolatokat kell építeni szomszédainkkal, köztük Magyarországgal is.
A politikusok jönnek és mennek, az országok azonban maradnak
– figyelmeztetett a kormányfő.
(facebook)

