A „békéért” tüntetnek Pozsonyban
2023. 03. 03., p – 18:29
„Amerika, menjetek haza!” – skandálják.
A békemeneten részt vevők előbb a Hodža téren, az elnöki palota előtt gyülekeztek, innen a tüntetők a Hviezdoslav térre vonultak át, az amerikai nagykövetség épülete elé.
A tüntetők az „Amerika, menjetek haza!” mondatot skandálják. Becslések szerint a tüntetésen körülbelül ötezren lehetnek jelen.
Az eseményt a rendőrség és egy konfliktuskezelő csoport is figyelemmel kíséri.