Meghalt 180 beteg, 1238-cal nőtt a fertőzöttek száma Magyarországon
Hegedűs Norbert
2020. 12. 22., k – 09:15
2020. december 22., kedd – 09:30
Friss ikon
Off
Törzs
A kormányzati portálon azt írták: 306 368-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma.
Az elhunytaké 8462-re emelkedett, a gyógyultak száma 108 676.
Az aktív fertőzöttek száma 189 230. Az aktív fertőzöttek 18 százaléka, az elhunytak 20 százaléka, a gyógyultak 21 százaléka budapesti.
Kórházban 7124 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 522-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 35 624-en vannak, a mintavételek száma 2 528 225-re emelkedett.
Bevezető
Meghalt 180, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 1238 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést – közölte a koronavirus.gov.hu kedden.
Címkék
Rovatoldalon kiemelt
Nem kiemelt
Komment kikapcsolva
Bekapcsolva
Bevezető mint galéria
Ki
Szerző
MTI
