GALÉRIA: Fradi-győzelem a DAC ellen a BL-főpróbán

2021. június 30., szerda – 19:57
Friss ikon
Off

Törzs

Az első félidő nem sok érdemlegeset hozott. Nyerges Attila, az Ismerős Arcok frontembere elénekelte a Nélküledet, föl-fölharsant a Hajrá DAC, időnként pedig a hazai tábor is belekezdett a skandálásba.

A szünetben az ortézissel közlekedő Kalmár Zsolt, a DAC lábadozó középpályása pózolt néhány szurkolói fotóhoz.

Szünet után élénkebben kezdtek a csapatok, érdekesség, hogy mindkét gárda kapust cserélt. Mind Bogdánnak, mind Veszelinovnak akadt már több-kevesebb dolga.

Fradi-győzelem a DAC ellen a BL-főpróbán
2021. 06. 30., sze – 19:56

Gallery images

Fradi-győzelem a DAC ellen a BL-főpróbánFradi-győzelem a DAC ellen a BL-főpróbán

Leírás

Somogyi Tibor felvételei

Az első kimondott helyzetre a 74. percig kellett várni, akkor a dunaszerdahelyi védők Baturináról feledkeztek el, de a horvát csatár nem találta el a kaput.

A 75. percben megint ő volt a főszereplő, a kimozduló Veszelinov mellett készségesen elesett a 16-oson belül, a megítélt büntetőt pedig Uzuni értékesitette – 1:0.

A hajrában már nem alakult ki nagyobb helyzet, bár a DAC tisztességgel küzdött az egyenlítésért.

A Ferencváros így győzelemmel hangolt a jövő heti, Pristina elleni BL-selejtezőre.

Bevezető

11-esből szerzett góllal 1:0-ra nyert a Ferencváros labdarúgócsapata a DAC ellen barátságos mérkőzésen.