Search by category:
Egyéb kategória

Csetepaté a zebrán: az autós beintett, a gyalogos betörte az ablakot

Csetepaté a zebrán: az autós beintett, a gyalogos betörte az ablakot
Somodi Géza
2021. 11. 12., p – 10:44

2021. november 12., péntek – 12:30
Friss ikon
Off

Törzs

A kiérkező rendőrök megállapították, hogy egy 41 éves bezenyei nő autójával úgy érkezett a zebrához, hogy az átkelő gyalogosok megijedtek sebességétől, hogy esetleg nem tud megállni a gépkocsival. Egyik 43 éves férfi ekkor széles karmozdulatokkal gesztikulálva vonta kérdőre a sofőrt. Erre válaszul a nő középső ujját használva a férfi irányába mutatott, és a gyalogosok háta mögött – a zebrán áthaladva – elindult a gépkocsival.  A szavak nélküli veszekedést követően a mosonmagyaróvári férfi odalépett a járműhöz, majd egy erőteljes ütéssel betörte annak első ablakát. Az esetet követően a két fél – immár lehiggadva, egymástól elnézést kérve – beszélte meg a történteket. A nagy kibékülés ellenére a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság garázdaság miatt büntetőeljárást indított. 

Bevezető
Mosonmagyaróvár |

A rendőrségre bejelentés érkezett, hogy Mosonmagyaróváron, a Gorkij utca és Terv utca kereszteződésében lévő gyalogos-átkelőhelyen egy férfi betörte az arra haladó személygépkocsi üvegablakát. 

Címkék

Település / hely
Mosonmagyaróvár

Rovatoldalon kiemelt
Nem kiemelt

Komment kikapcsolva
Bekapcsolva

Bevezető mint galéria
Ki

Szerző
Győri Új Szó

Read More

Post Comment