A csallóközi Múcska rúgta a győztes gólt az edzőmeccse

Sudár Éva
2022. 01. 08., szo – 13:09

2022. január 8., szombat – 13:09

ETO FC-Mosonmagyaróvár 2-1 (0-1)

ETO FC: 1. félidő: Fadgyas – Szamosi, Bagi, Kiss M., Szalka, Toma, Vernes, Kulcsár, Vitális, Óvári, Priskin. 2. félidő: Pálfi – Kovács K., Tullner, Fodor, Szamosi, Vashkeba, Múcska, Bacsa, Farkas B., Berki, Erdei. Vezetőedző: Klausz László.

Credobus Mosonmagyaróvár: 1. félidő: Heinrich – Horváth K., Czingráber, Debreceni, Deák, Szegő, Végh B., Tóth M., Illés, Popov, Boros. 2. félidő: Reicher – Horváth K., Bokor, Bohner, Deák, Nagy K., Szalka, D’urso, Tóth L., Horváth K., Nagy Z. Vezetőedző: Varga László.

Gsz.: Kovács K. (76’), Múcska (90’) ill. Debreceni (18’).

18. perc: Illés lövését még bravúrral védeni tudta Fadgyas, ám az ezután következő szögletből már eredményesek voltak. Boros fejelte vissza a labdát a hosszúról, amire Debreceni érkezett, ő pedig két lépésről a hálóba lőtt 0-1.

76. perc: Múcska adott egy remek indítást Kovács K.-nak, aki a tizenhatoson belül mellel maga elé vette, majd a kifutó kapus fölött a hálóba emelt 1-1

90. perc: Múcska elé pattant egy labda, amit állítás nélkül, tizennyolc méterről a kapuba bombázott

Győr |

Az idei első felkészülési mérkőzésen a győri műfüves pályán jó második félidei játékával, utolsó perces góljával nyert az ETO a Mosonmagyaróvár ellen.