Search by category:
Egyéb kategória

BORZALOM: Kidobta az erkélyről kislányait az utcára egy édesanya, majd utánuk ugrott

Levetette két gyermekét az erkélyről egy asszony, majd nem sokkal később utánuk ugrott.

Az eset a németországi Saarbrücken városában történt.

A legidősebb, hároméves kislány nem élte túl a zuhanást, azonban alig egyéves húga csodával határos módon megúszta az esést – jelenleg stabil állapotban fekszik a kórházban, mint ahogyan édesanyja is.

A gyerekek és a 38 éves nő nagyjából 4-5 méteres magasságból értek talajt. Az eddigi információk szerint az asszony öngyilkos akart lenni, ezért döntött úgy, hogy csemetéit is megöli.

(pluska)

Read More

Post Comment