Holečková még nem döntötte el, hogy Nyitra megye alelnöke marad-e
2023. 10. 06., p – 14:37
Martina Holečková (KDH) megválasztott parlamenti képviselő még nem döntötte el, hogy megtartja-e megyei alelnöki posztját Nyitra megyében. Mint mondta, anyaként meg kell fontolnia, össze tudja-e egyeztetni a két funkció betöltését a családdal. „Alapos mérlegelés után eldöntöm, hogy megyei alelnök maradok-e” – mondta.
Branislav Becík (Hlas) nyitrai megyeelnök szintén parlamenti képviselő lett, ő már közölte, hogy mindkét funkcióját megtartja. „A képviselői poszt csak erősíti Nyitra megyei elnöki pozíciómat, könnyebben tudom érvényesíteni a megye érdekeit állami szinten” – mondta. A parlamentben a földművelési és környezetvédelmi bizottságban, valamit az államigazgatási és régiófejlesztési bizottságban szeretne dolgozni.