Részeg volt a választási bizottság egyik tagja Párkányban
2024. 04. 06., szo – 19:04
Párkány |
Párkányban egy választási bizottsági tagot még reggel kizártak a bizottságból, mert ittas volt. Ez reggel nyolckor történt.
Rendőröket hívtak, megfújatták őt és kiderült, hogy 2,27 ezreléknyi alkohol volt a vérében. Azonnal hazaküldték. A rendőrség az esetet kihágásként kezeli – közölte a megyei rendőrkapitányság. Azt, hogy az eset megtörtént, városházi forrásaink is megerősítették.
Az ittas és hazaküldött tag helyére rögtön tudtak másik embert biztosítani.
Párkányban kora este összesen kb. 35 százalékos a részvételi arány, nagyon sokan érkeztek haza külföldről is voksolni. Urnazárásig még számítanak szavazókra a 10 választási körzetben.