Egy nőt gázolt a vonat, súlyos sérülésekkel szállították kórházba
2024. 07. 06., szo – 14:03
Az érintett vonalon a vasúti forgalom szünetel.
Szombaton egy nőt gázolt a vonat a bazini vasútállomáson.
Az ütközést követően a nőt súlyos sérülésekkel szállították kórházba – tájékoztatott Silvia Šimková, a Pozsonyi Kerületi Rendőrkapitányság szóvivője.
A baleset részleteit vizsgálják. Az érintett vonalon, Senkőctől (Šenkvíc) a vasúti forgalom szünetel.