GALÉRIA: Kikapott és búcsúzott az Eb-től a magyar válogatott

Mészáros Richárd
2022. 01. 18., k – 20:49

2022. január 18., kedd – 20:57

Magyarország biztatóan kezdett az előző mérkőzésekhez képest, de nagy előnyre nem tudott szert tenni és az izlandiak lassan a maguk javára fordították az állást, a félidőben 17:17 volt az eredmény.

A szünet után úgy tűnt, hogy Székely Márton elkapja a fonalat a kapuban, de a kiállítások rendre megtörték Lékaiék lendületét, akik a szurkolók hathatós támogatásával is csak a döntetlenhez kerültek közel az utolsó másodpercekben, de végül 31:30-as vereséget szenvedtek.

A közönség végig biztatta a csapatot és az utolsó dudaszót követően újra együtt énekelte a játékosokkal a Himnuszt.

Ez az eredmény azt jeleni, hogy a Hollandia-Portugália mérkőzés eredményétől függetlenül Máthé Dominikék már nem juthatnak be a középdöntőbe. A magyar válogatott végső helyezése a csoportkör végén lesz ismert.

2022. 01. 18., k – 20:54