Search by category:
Egyéb kategória

2 év után Ausztrália is megnyitotta határait

2 év után Ausztrália is megnyitotta határait
Balaskó Réka
2022. 02. 21., h – 09:00

2022. február 21., hétfő – 09:03
Friss ikon
Off

Törzs

Ausztrália hétfőn közel két év után újra megnyitotta határait a beoltott külföldi utazók előtt. Ettől a naptól érkezhetnek az országba azok a turisták, akik már kétszer felvették az oltást, továbbá azoknak is szabad a belépés, akik érvényes vízummal rendelkeznek – jelentette a DPA hírügynökség.

„A várakozásnak vége” – mondta Scott Morrison ausztrál miniszterelnök vasárnap a melbourne-i nemzetközi repülőtéren. „Több mint 1,2 millió vízummal rendelkező ember van a világon, akik jöhetnek. A következő 24 órában mintegy 56 járat fog leszállni Ausztráliában, és ez a szám csak növekedni fog” – tette hozzá.

Ausztrália a világjárvány kitörését követően „zero covid” stratégiát követve 2020 márciusában lezárta határait a külföldi látogatók előtt.

Bevezető

De nem mindenki előtt!

Rovatoldalon kiemelt
Nem kiemelt

Komment kikapcsolva
Bekapcsolva

Bevezető mint galéria
Ki

Szerző
TASR

Read More

Post Comment